تلفن تماس
021-22516040
نمایندگی
برندهای معتبر
ساعات کاری
20 - 8

نمایندگی پلیمر گلپایگان - مشاوره و خرید محصولات پلیمر گلپایگان

فروش لوله و تاسیسات گلپایگان توسط نمایندگی پلیمر گلپایگان همراه با تخفیف ویژه

رضایت مشتری

اولویت گروه بازرگانی امیدوار جلب رضایت مشتری می باشد

تضمین کیفیت

لوله و تاسیساتی که توسط ما به فروش میرسند

قیمت مناسب

فروش لوله و تاسیسات همراه با ۲۲% تخفیف

درباره نمایندگی پلیکا گلپایگان

درباره نمایندگی لوله پلیمر گلپایگان

گروه بازرگانی امیدوار سال هاست که نمایندگی پلیمر گلپایگان را در شهر تهران به عهده دارد و توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب نظر مشتریان خود را جلب کند. هدف اصلی این مجموعه افزایش رضایت مشتریان و همچنین فراهم کردن بستری آنلاین جهت دریافت بروزترین قیمت لوله و تاسیسات، مشاوره و خرید لوله پلیمر گلپایگان به صورت آنلاین می باشد.

نمایندگی پلیمر گلپایگان

مقدمه
در جوامع کنونی یکی از بزرگترین معضلاتی که با آن مواجه هستیم آلودگی محیط زیست و چگونگی کند و حتی متوقف کردن روند آلودگی محیط زیست می‌باشد. متاسفانه یکی از مشکلاتی که به آن روبه‌رو هستیم فرسودگی و نشت سیستم انتقال آب و جمع آوری فاضلاب‌های شهری مانند فاضلاب‌های خانگی، بیمارستانی، کارخانه‌ها و … می‌باشد که با توجه به سهم بالای این عوامل در میزان آلودگی محیط زیست از اهمیت بالایی برخوردار است. در حال حاضر یکی از راهکارهای مقابله با این مهم به دلیل میزان طول عمر و دوام بالای محصولات پلیمری به ویژه PVC در مقایسه با سایر مواد پلیمری، استفاده از پلیمرها در صنایع لوله‌کشی و صنایع مشابه به عنوان جایگزین محصولات فلزی می‌باشد

معرفی شرکت پلیمر گلپایگان

شرکت پلیمر گلپایگان با بیش از چند دهه فعالیت در صنعت لوله و اتصالات PVC‌ با بهره گیری از دانش متخصصان واحد‌های آزمایشگاهی، طراحی و تولید خود و با هدف تامین رضایت مشتریان تلاش نموده که با همسو ماندن با پیشرفت‌های روز جهان، تحولات در زمینه ساخت و سازهای نوین و نیاز طراحان شبکه‌های فاضلاب خانگی و شهری تولیدهای خود را توسعه دهد.
پلیمر گلپایگان با شناخت نیازهای روز جامعه در زمینه سیستم انتقال آب و فاضلاب، سیستم هواکش ساختمان، سیستم آبیاری تحت‌فشار، انتقال کابل‌های برق و مخابرات و لوله‌های جداره چاه توانسته با تکیه بر دانش و تخصص کادر مجرب خود از تولیدهای متنوع و مبتکرانه و همچنین با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای روز دنیا بهرمند شوند.

محصولات پلیمر گلپایگان و کاربردهای آن

شرکت پلیمر گلپایگان محصولات متنوع، با کاربردهای متفاوتی دارد که در ذیل به معرفی محصولات شرکت پلیمر گلپایگان با جزئیات و تشریح کاربردهای آن خواهیم پرداخت.
۱- تولید لوله‌های مخصوص آب و فاضلاب شهری و فاضلاب خانگی شامل:
• لوله و اتصالات چسبی
• لوله و اتصالات پوش فیت داخل ساختمان
• لوله و اتصالات پوش فیت مخصوص استفاده در زیرخاک
۲- تولید لوله‌های مخصوص استخری PG POOL شامل:
• لوله‌های استخری
• اتصالات استخری
۳- تولید لوله‌های مخصوص آب‌رسانی تحت‌فشار شامل:
• لوله‌های چسبی فوق قوی
• لوله‌های پوش فیت فوق قوی
• اتصالات فوق قوی
۴- تولید لوله‌های مخصوص شبکه برق و مخابرات شامل:
• لوله خم
• شبکه برق
۵- تولید لوله‌های مخصوص چاه و زهکشی شامل:
• لوله‌های جدار چاه شیار‌دار
• لوله‌های جدار چاه بدون شیار
• لوله‌های پری پکد
• ابزار چاه
۶- تولید محصولات چسب و ابزارآلات
• چسب و پاک کننده
• ابزارآلات
با توجه به تنوع محصولات پلیمر گلپایگان، به تبع از کاربردهای متفاوتی نیز برخوردار هستند که این موارد عبارتند از:

 • قابل استفاده در سیستم آب‌رسانی شهری
 • قابل استفاده در سیستم فاضلاب شهری
 • قابل استفاده در سیستم آبیاری و آب‌رسانی تحت‌فشار (مورد استفاده در صنعت کشاورزی و استفاده در موارد آب‌رسانی تحت‌فشار در کارخانه‌ها در صنعت‌های متفاوت)
 • قابل استفاده در سیستم آب‌رسانی ساختمانی
 • قابل استفاده در سیستم فاضلاب ساختمان
 • قابل استفاده در سیستم هواکش (مورد استفاده در ساختمان‌ها مسکونی و صنعتی و کارخانجات مختلف)
 • قابل استفاده درسیستم تخلیه آب باران
 • قابل استفاده درسیستم انتقال کابل‌های برق و مخابرات

مزایا و خواص لوله‌های PVC-u گلپایگان

لوله‌های پلیکای پلیمر گلپایگان یا همان لوله‌های PVC-u پلیمر گلپایگان نسبت به رقبای خود در سطح جهانی از مزایا و ویژگی‌های متمایزی برخوردار است که همین امر سبب شده که این محصول از سال ۱۳۷۵ به بازار کشورهای همسایه راه بیابد و با پیاده‌سازی استانداردهای اروپایی EN برای لوله و اتصالات فاضلابی و لوله‌های تحت‌فشار، اخذ استاندارد ISO17025 کیفیت مدیریت آزمایشگاهی، آغاز تولید لوله‌ها با ترکیبات فاقد سرب و فلزات سنگین طبق استاندارد اتحادیه اروپا و کسب دیگر افتخارات جهانی از این دست، توانست از سال ۱۳۸۱ صادرات محصولات خود را به کشورهای اروپایی شروع کند و به‌راحتی جایگاه خود را در سطح جهانی تثبیت و محبوبیت خود را به دست بیاورد.
برخی از وجوه تمایز و ویژگی‌های که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم عبارت‌اند از:
ن- مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت شیمیایی بالای لوله‌های PVC-u پلیمر گلپایگان که سبب شده بسیار مناسب و به‌صرفه باشند برای استفاده در مناطقی که خاک مهاجم دارند(خاک‌های موجود در محوطه کارخانه‌ها و کارگاه‌های که خاک اسیدی و بازی دارند، و خاک‌های که در آن‌ها مقادیر زیادی نمک وجود دارد که موجب خوردگی در فلزات می‌شوند).
۲- خاصیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری بالای لوله‌های پلیکا یا PVC-u پلیمر گلپایگان سبب شده که مقاومت این محصول در برابر شکست یکی از مزایا و برتری‌های آن به حساب بیاید، لوله‎‌های PVC-u پلیمر گلپایگان قادر است در شرایطی که حرکت یا لرزش خاک محتمل باشد مانند زمین‌لرزه، حرکت ماشین‌آلات یا ادوات سنگین و … بدون شکستگی تغییر شکل بدهند.

۳- یکی از الزامات محصولات صنعت آب و فاضلاب اتصالات آب بند است که لوله‌های PVC-u پلیمر گلپایگان با بهره‌گیری از تکنیک دخول بالا و سیستم اتصال اورینگی پوش فیت (Push-fit) توانسته تمامی محصولات سنتی موجود در بازار را کنار بزند.
۴- مقدار زبری لوله‎‌های صنعت آب و فاضلاب یکی از پارامترهای مهم کاهش دبی می‌باشد، سطح داخلی صاف و صیقلی لوله‌های PVC-u یا پلیکا پلیمر گلپایگان باعث کاهش بی‌نظیر مقاومت و اصطحکاک بسیار پایین در برابر جریان سیال شده است، صیقلی بودن لوله PVC-u علاوه بر جلوگیری از تشکیل بیوفیلم و به‌تبع کاهش افت فشار، مانع ته‌نشینی لجن در شبکه‌های فاضلابی شده است.
۵- به دلیل بالا بودن دمای نقطه اشتعال (۴۵۴ درجه سانتی‌گراد) لوله‌های پلیکا پلیمر گلپایگان یا PVC-u لوله‌های مقاوم در برابر آتش هستند. علاوه بر ویژگی فوق‌الذکر این محصول پس از سوختن، گازی به نام HCI از خود تولید می‌کنند که باعث از بین رفتن اکسیژن محیط و در نتیجه خاموش شدن آتش نیز می‌شود، به خاطر این ویژگی ممتاز به این محصول، ماده‌ای خود خاموش شونده می‌گویند.
گواهی‌نامه‌های فنی و استانداردهای پلیمر گلپایگان
­ گواهینامه ISO14001:2015 – سیستم مدیریت شرایط زیست‌محیطی
­ گواهینامه ISO9001:2015 – سیستم مدیریت تضمین کیفیت
­ گواهینامه OHSAS18001:2007 – سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
­ استاندارد شماره INSO9119-1 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی EN1329-1 مخصوص فاضلاب در محدوده ساختمان زیر یا روی کار به رنگ طوسی روشن
­ استاندارد شماره INSO9118-1 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی EN1401-1 مخصوص فاضلاب زیرخاک در محدوده و خارج از ساختمان به رنگ نارنجی
­ استاندارد شماره ISIRI13361-2 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ISO1452-2 مخصوص آب‌رسانی تحت‌فشار به رنگ طوسی سیر
­ استاندارد شماره ISIRI13361-3 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی مخصوص آب‌رسانی و زهکشی تحت‌فشار
­ استاندارد شماره ISIRI11215-21 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی مخصوص سیستم‌های مجرایی مدیریت کابل
­ گواهینامه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
­ گواهینامه ۱۷۰۲۵:۲۰۱۹ – تائید صلاحیت آزمایشگاه
­ گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان سال ۱۳۹۸

لیست قیمت نمایندگی پلیمر گلپایگان

جهت دریافت لیست قیمت پلیمر گلپایگان همین حالا با ما تماس بگیرید تا از تخفیف ویژه بهرمند شوید.

5 پاسخ
 1. حسن عسگری

  قبل خرید قیمتو با بازار چک کردماز همه جا بهتر بود واسه همین یه نظر دادم که تشکر شه . حسن عسگری از شیراز هستم

یک دیدگاه بگذارید