تلفن تماس
021-22516040
نمایندگی
برندهای معتبر
ساعات کاری
20 - 8

نمایندگی پیمتاش - خرید لوله پیمتاش PIMTAS اورجینال

اگر در حوزه محصولات PVC فعالیت کرده باشید حتما نام پیمتاش PIMTAS و لوله پیمتاش را شنیده اید. پیمتاش برندی است ترکیه ای که از سال ۱۹۷۷ کار خود را آغاز کرده. تولیدات این شرکت سال ها جزو پرطرفدارترین محصولات بوده است. دفتر مرکزی آن در گبزه ترکیه واقع شده که این شهر حوالی استانبول است. این برند امروز با گسترش فعالیت های خود با احداث سه کارخانه کار خود را ادامه می دهد.

کمپانی پیمتاش در ایران با نام اطلس پول نیز شناخته می شود که در حقیقت اطلس پول کمپانی خواهر پیمتاش است و توسط یک تیم مدیریتی هدایت می گردد. اطلس پول بخشی است که به تولید محصولات و تجهیزات استخری مثل لوله پیمتاش، فیلتر شنی، پمپ استخر، پمپ جت جکوزی و غیره مشغول است.

این کمپانی محصولات پیمتاش را باکیفیت ترین محصولات لوله، UPVC و تجهیزات استخری خاورمیانه می داند و تا امروز موفق شده که گواهینامه های بین المللی بسیاری ازجمله ISO 9001 را بدست آورد. به همین دلیل لوله پیمتاش حتی به اروپا و کشورهای پیشرفته آسیا نیز صادر می گردد.

بازرگانی لوله و تاسیسات امیدوار نمایندگی محصولات پیمتاش

لوله پیمتاش ترکیه

پیمتاش در زمینه تولید انواع مصالح پلاستیکی و PVC فعالیت می کند و انواع لوله و تاسیسات ازجمله محصولات آنهاست. به کارگیری تکنولوژی های جدید دنیا موجب شده تا بسیاری از مجریان طرح و مهندسان به محصولات پیمتاش اعتقاد داشته باشند و برای لوله کشی و بخصوص ساخت استخر از این برند استفاده کنند.

محصولات PVC، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و همچنین  UPVC پیمتاش بسیار مشهور است و در قالب انواع لوله های آب شرب و اتصالات جانبی آن، لوله آب استخر و جکوزی غیره تولید می گردد؛ به عنوان مثال، محصولات پیمتاش برای طراحی و ساخت استخر شامل انواع گریتینگ استخر، کفشور استخر پیمتاش، نازل های ورودی آب، تجهیزات روشنایی استخر و بسیاری از دیگر موارد است.

کیفیت بالای محصولات این کمپانی موجب شده تا در ایران نیز به شهرت و محبوبیت برسد. گذشته از این باتوجه به نزدیکی مسیر کشور ترکیه، کاهش هزینه حمل و نقل و سایر نکات مهم در امر واردات کالاها، انواع تجهیزات و لوله پیمتاش همواره در دسترس مصرف کنندگان ایرانی قرار دارد.

معرفی برخی محصولات پیمتاش

تبدیل چسبی

این قطعه از سایز 20*25 تا 400*315 موجود است.

تبدیل چسبی پیمتاشلوله پیمتاش در سایزهای مختلف

لوله ها از سایز 16*1.5 تا 250*14.8 عرضه می گردد.

لوله پیمتاشتبدیل یک سر دنده پیمتاش

در ابعاد مختلف از سایز 20*3.8 تا 60*11.2

چهارراهی پیمتاش

از سایز 32 تا 110

چهار راهی پیمتاش

سایر محصولات

 

و ده ها نوع محصول دیگر مثل لوله، رابط سه راه و چهار راه، بوشن مغزی چسبی و ته باریک، زانویی ۹۰ درجه و ۴۵ درجه، زانویی یک سر دنده، سه راهی ۹۰ درجه و ۴۵ درجه، سه راهی ناف دنده، انواع مهره ماسوره پلمیری، بست لوله، رینگ و فلنچ، انواع شیر پروانه و توپی و غیره.

 

خرید لوله پیمتاش از بازرگانی امیدوار

پیمتاش و اطلس پول فروش بسیاری در ایران دارد و لذا به دلیل مشکلات رایج مثل تولیدات نامرغوب با اسم های مشابه، باید محصولات اورجینال را از نمایندگی های معتبر تهیه کرد. چرا که در صورت استفاده از محصولات غیر اصل، زیرساخت های شما دچار خسارت خواهد شد.

بازرگانی امیدوار سال هاست که به عنوان نمایندگی محصولات پیمتاش فعالیت می کند و تلاش داشته تا با تامین انواع قطعات و تجهیزات لازمه نیاز مهندسان، مدیران پروژه و سایر مشتریان را مرتف سازد.

برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش ما در بازرگانی امیدوار تماس حاصل فرمایید.

رضایت مشتری

اولویت گروه بازرگانی امیدوار جلب رضایت مشتری می باشد

تضمین کیفیت

لوله و تاسیساتی که توسط ما به فروش میرسند

قیمت مناسب

فروش لوله و تاسیسات همراه با 23% تخفیف

3 پاسخ
  1. حمید تراب زاده

    با توجه به حجم بالای سفارش، ارسال به موقع و بسیار سریع انجام شد بدون هیچ کم و کاستی

یک دیدگاه بگذارید